OTOBÜS DURAĞI

Her yolculuk bir maceradır. Otobüs durakları da bu maceranın bölümleri... Otobüs Durakları, toplu taşıma kullanan hedef kitleye yönelik reklam planlamalarında kullanılan açık hava reklam aracıdır.
Bunu mükemmel bir fırsat olarak kullanmak sizin elinizde. Tek bir noktada bile milyonlarca kişi, otobüsün içinden sizi görsün, tanısın, beğensin. Durakta bekleyenler ve yayalar da da cabası. Marka yolculuğu hikayenize, yolculuk yapanları da dahil etmek sizin elinizde!

avantajlar

Özellikle uzun süre toplu taşıma aracı bekleyen insanlara, bu süre içinde marka, ürün veya hizmetler ilgili istenen mesaj verilebilir. Bu çerçevede, reklamlarınız için Otobüs Durağı hizmeti veriyoruz. 

NEDEN ADVERTICA OUTDOOR?

Çünkü, şehrin her noktasında mutlaka bir Advertica Outdoor ürünü var. Klasik Billboard’lardan, yol panolarına; raketlerden durak çalışmalarına kadar Herşey. Dışarıda olmanın hazzı başka!

Çünkü, Advertica Outdoor, Advertica Creative güvencesiyle açık havada! Yılların ‘reklamcılık ve marka’ deneyimini açık havada görmek ve derin bir nefes almak istiyorsanız #seninyerinburası

Çünkü, bize ulaşmak kolay. Hedef kitlenize ulaşmak için açık hava dahil her yol bizde olduğu gibi size de açık. Bir telefon ya da bir e-mail. Gerisi, biz size ulaşırız...